Author: h***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 良心賣家❤️,非常便宜親民,cp值算高,送貨速度也快,挺好的。
顏色: 白色
尺寸: 2米 1包
Price: HK$28.00
| Material | Copper |
| Length | 3m |
| Features | Fast Charging |
| Color | White |
| Interface | Type C |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 60W |
| SKU | sw2403077515907008 |
Author: h***a
Date:
Review: 良心賣家❤️,非常便宜親民,cp值算高,送貨速度也快,挺好的。
顏色: 白色
尺寸: 2米 1包
Author: b***g
Date:
Review: Good quality, very satisfied
顏色: 白色
尺寸: 3米 1包
Author: 8***9
Date:
Review: 快速充電、性能好、cp值
顏色: 白色
尺寸: 3米 1包
Author: 8***9
Date:
Review: 快速充電、性能好、cp值
顏色: 白色
尺寸: 2米 1包
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.